Унікальна Біо-плацента

Bio-Placenta - це інноваційний інгредієнт з унікальним набором чинників зростання, що регулюють розвиток, активність і взаємодію клітин між собою.

Рівень цих факторів в організмі постійно зменшується, через що з часом він перестає рости і розвиватися. Найбільш різкий спад відбувається в період статевого дозрівання. У 1996 році Майкл Фент опублікував статтю «Плацентарні фактори росту», де була описана біологічна роль плаценти як «керуючого» клітинного і тканинного росту у плода, а також детально показаний механізм її впливу на клітини і тканини організму.

Так що ж таке Bio-Placenta? Вона являє собою рекомбінантний біотехнологічний продукт - ліпосом, що містить п'ять людських чинників зростання (аFGF, bFGF, EGF, IGF-1, VEGF) і два есенціальних фактора (особливі форми фолієвої і глютамінової кислот). Дані речовини регулюють розвиток, активність і взаємодію клітин.

Не переживайте, Bio-Placenta не є витяжкою плаценти людини або тварин - фактори росту виробляються бактеріями E.coli на основі імплантованих в них розшифрованих людських генів. Завдяки цьому Bio-Placenta ефективна навіть при застосуванні на віковий шкірі за рахунок підвищення активності клітин і поліпшення їх здатності швидко справлятися зі стресами і пошкодженням тканин.

Регулярне використання Bio-Placenta в складі косметичних засобів має виражений ліфтинг-ефект. Шкіра вік і в куточках очей підтягується на 20-40% за чотири тижні, а її еластичність і зволоженість за той же час збільшуються на 47% і 64% відповідно.

Цей інноваційний інгредієнт міститься в сироватці-концентраті «Коректор зморшок» Experalta Platinum, і ви особисто можете переконатися в його дієвості!