Збережіть здоров'я серця на довгі роки!

Таємниці природи: овес і дивовижні бета-глюкани.


Мабуть, кожного з нас в дитинстві батьки намагалися нагодувати вівсянкою, кажучи, що «вона неймовірно корисна!» Однак у чому саме полягає секрет цієї крупи, нам ніхто не пояснював.
Справа в тому, що овес багатий складними вуглеводами, білками, вітамінами (A, PP, E, C, B12, B6) і мінералами (цинком, фосфором, магнієм, хромом, калієм, нікелем, кальцієм), завдяки чому він має загальнозміцнювальну дію на весь організм і забезпечує його енергією на тривалий час.


Однак навіть ці видатні властивості вівсянки цікавлять нас менше, ніж інша її особливість: бета-глюкани, що містяться у висівках. Вони здатні виводити з організму важкі метали, нормалізувати цукор в крові і знижувати рівень холестерину, що робить їх відмінним засобом для зміцнення судин. Крім того, великий вміст калію в їхньому складі благотворно впливає на роботу серця. У результаті скорочується ризик захворювань серцево-судинної системи, розвитку ішемічної хвороби, інфаркту та інших кардіологічних захворювань.


Саме тому ми додали бета-глюкан в основу нашого «Синхровітала III» - комплексу для хронобіологічного захисту серця, додатково збагативши його лікопіном і природними антиоксидантами.

Приймайте «Синхровітал III» - і збережете здоров'я серця на довгі роки!

https://ua.siberianhealth.com/ru/?ref=4363388